CR-V Anasayfa > Otomobil > Cr-V

CR-V GENEL BAKIŞ
i-MMD HYBRID TEKNOLOJİSİNİ İNCELE SANAL TUR İÇİN TIKLAYIN
DAHA AKILLI, DAHA PRESTİJLİ, DAHA GÜVENLİ

SUV’nin Modern Tanımı: Honda CR-V

Gerçekliği zorlayan sürüş deneyimiyle geçtiğiniz her yerde CR-V rüzgarları essin! Şehrin her köşesini premium sürüş keyfiyle alt üst etmeniz için dünyanın en çok satan SUV modelini geliştirdik. Karşınızda daha kaliteli, daha prestijli ve daha güvenli bir yolculuk için en güçlü ortağınız: Honda CR-V!

Modern ve sportif dış tasarım detayları ile harmanlanan ve herkes tarafından bilinen siluetin çok daha kaslı görünümü, bu tasarım ile yorumlanmış karakteristik farları, CR-V'ye son derece dinamik bir hava katıyor. Hayatın hızına CR-V farkıyla yetişin!

Prestijli duruşu, güven dolu akıllı teknolojileri ve evinizin huzurunu aracınıza taşıyan Honda CR-V , sizinle hayatınızın yolculuğuna çıkmaya hazır! Peki ya siz?

-KONFOR VE HUZUR HAREKETE GEÇTİ

Yatay formlu iç mekân mimarisi ve kaliteli malzemeleriyle ferahlığın tadını çıkarın. Ön konsol ve kapı döşemelerinde kullanılan ahşap detaylarıyla kalite hissini doyasıya yaşarken, iç mekanın doğal ambiyansıyla konfor ve huzuru yolculuğun her anında hissedin. Havalandırma ızgaraları, direksiyon, kapı kolları ve klimanın kumanda panelinde kullanılan metallerle yol boyunca modernliğin keyfini sürün.

Dijital hız ve devir göstergesine sahip gösterge panelinde bulunan 7 inç büyüklüğündeki TFT- LCD ekranı; alt bölümdeki navigasyon, sms, akıllı telefon rehberi, dört tekerden çekiş durumu ve yol bilgisayarı gibi ayrıcalıklı fonksiyonlarıyla kapıyı kapattığınız anda ayrıcalığı hissedin.

Göz Hizası Gösterge Paneli özelliğiyle gözünüzü yoldan ayırmadan arama yapın, mesajlaşın, rotanızı takip edin ve favori yol müziğinizle yolculuğunuzun keyfini katlayın!

2019’un gözde modeli Honda CR-V’de ilk kez standart olarak kullanılan Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi ile yolculuğunuz hiç bitmesin isterseniz, şaşırmayın deriz! Kabin içindeki düşük frekanslı sesleri iki adet mikrofon ile denetleyen ve yol boyunca istenmeyen sesleri minimize eden sistemle konforlu sürüşün tadını çıkarın!

Soğukları etkisiz kılan ısıtmalı ön koltukları, orta kısımdaki üç farklı kombinasyona sahip eşya koyma bölmesi ve ilk kez sunulan 7 koltuklu yapılandırması ile CR-V’de konfor ve huzuru harekete geçirin! Her yolculuğunuzu kusursuz kılmak için donatılan Honda CR-V’nin teknik özelliklerine buradan ulaşarak onu daha yakından tanıyabilirsiniz.

RENKLER